Ekibimiz

Hakan Altınay | Direktör

Hakan Altınay, Boğaziçi Üniversitesi, Oslo Üniversitesi, New School for Social Research ve Yale Üniversitesi’nde okudu. Global Civics Academy’nin Kurucu Başkanıdır. 2011 senesinde yayımlanan kitabı, Global Civics, Arapça, Çince, İspanyolca, Portekizce, ve Rusça’ya çevrildi. Altınay, küresel ve yerel müştereklerin idaresinde muhabbetin yeri ile ilgileniyor.

Prof. Dr. Fikret Adaman | Akademik Danışman

Fikret Adaman, doktora eğitimini ekonomi dalında Manchester Üniversitesi’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde dersler veriyor. Adaman’ın ilgi alanları, Türkiye’nin politik ekonomisi, Türkiye’nin sosyal politikaları, ekolojik ekonomi ve iktisadi düşünce tarihidir.

Kerem Mert İspir | Kıdemli Program Koordinatörü

Kerem Mert İspir, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Aynı bölümde Siyasal Kurumlar ve Kentsel Politikalar üzerine çalıştığı yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2012-2015 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı.

Hazal Acar | Program Koordinatörü

Hazal Acar, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Yerel ve uluslararası sivil toplum örgütlerinde çevre ve insan hakları konularında çalışmalar yapıyor.