Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu 3. eğitim programını 30 Ağustos – 6 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirecek. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek olan eğitim programında Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Bir önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacak.

Okulumuzun Eylül ayındaki eğitimine, hali hazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde  çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacaktır. İstanbul ve Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir.

Bu eğitim programı için başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi itibariyle açılacak ve 17 Haziran saat 17.00′a kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların basvuru formu‘nu eksiksiz doldurarak, CV’leriyle birlikte [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. Sonuçlar 3 Temmuz 2015 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Başvurular ile ilgili sorularınız için sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.