foto2

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Kış 2019 Eğitim Programı için başvuru süreci devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 27 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan programda, Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacak.

Okulumuzun Kış Eğitimi’ne, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Kış 2019 Eğitim Programı için 5 Kasım 2018 tarihi itibariyle açılan başvurular 28 Kasım 2018, saat 17.00′a kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formu‘nu eksiksiz doldurarak, özgeçmişleriyle birlikte [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar  8 Aralık 2018 Cumartesi günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 14 Aralık 2018 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Sorularınız için Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir ve tanıtım filmimize göz atabilirsiniz.