Avrupa Siyaset Okulu’nun 2021 yılında gerçekleştireceği eğitim programlarından ikincisi için başvurular açıldı!

12-19 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz programda Türkiye’nin önde gelen akademisyen ve uzmanları ders verecek, ekonomik büyümeden dış politikaya, seçmen eğilimlerinden sosyal politikalara, çok çeşitli konu başlıkları altında dersler yapılacak.

Okulumuzun Eylül Eğitimi’ne hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 30 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Program için başvurular 1 Haziran 2021 tarihi itibariyle açılmış olup, 23 Haziran 2021, saat 16.00’a kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 3 Temmuz 2021 günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 30 Temmuz 2021 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Önemli not: Salgın, halk sağlığı öncelikleri ve resmi yönetmeliklerdeki değişiklikler nedeniyle eğitimin yeri, zamanı ya da şekli konusunda değişiklik yapma zorunluluğu oluştuğunda katılımcıları en hızlı şekilde haberdar etmeyi taahhüt ediyoruz.

Başvurular ile ilgili detaylı bilgi için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Salgın nedeniyle ofiste dönüşümlü çalışılmaktadır, sorularınız için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.